amerika gazete son dakika haberler
Astroloji

Koç burcu ve arkadaşlık! Koç burcunun arkadaşlık özellikleri!

Koç’un Arkadaşlık Tarzı

“Etkinlik” bu işaret için anahtar kelimedir. Koç’un arkadaşlarına gelince, ne kadar çeşitlilik o kadar iyi. Tanışması ve geçinmesi kolay bir Koç, bir ömür boyu inanılmaz miktarda bağlantı kurar. Uzun süreli arkadaşlar daha aldatıcıdır. Sadece eşit derecede enerjik ve ayak uydurabilenler, uzun bir süre Koç ile bağlantıda kalmaya meyillidir. Koç, aksiyondan ilham alır ve çok fazla kahve randevusundan sıkılır. Düşünün: uzun yürüyüşler, çömlek dersleri veya eski tarz bir atari salonuna girmek – yeni, sıra dışı, ilginç veya aksiyon dolu her şey.

Koç için En İyi Arkadaş Maçı: Terazi

Artıları ve eksileri tartmak söz konusu olduğunda, tutkulu ama biraz daha temperli ve dengeli olan bir Terazi, Koç’un en çılgın fikirlerini yapılabilir bir şeye dönüştürmeye yardımcı olabilirken, Koç’un her şeye hazır macera duygusu Terazileri risk almaya itebilir. Eğlenceli ve korkusuz Koç, Terazi’nin daha istikrarlı, daha rasyonel enerjisi için harika bir eştir.

Koç ile Nasıl Arkadaş Edinilir?

Doğrudan olun. Bir Koç ile samimi bir iltifat çok ileri gidecek ve gelecek yıllar boyunca dürüst, BS bağlantısı olmayan bir tonu belirleyecektir.

Koç ile Nasıl Arkadaş Kalınır?

Koç duygusal değildir ve aylarca kontrol etmeyebilir. Bağlantıda kalmak için hatırlama zamanlarını atlayın ve şu anda ne yaptıklarına dalın.

Koç’un Harika Dostlar Kurmasının 3 Nedeni

  1. Koç, doğal olarak geniş bir dünya görüşüne sahiptir. Her anı ve ilişkiyi, kendilerini ifade etmek ve daha fazla yaşam deneyimi toplamak için yeni bir fırsat olarak görürler.
  2. Koç’un efsanevi kendiliğindenliği, onların yanındayken köşede ne olduğunu asla bilemeyeceğiniz anlamına gelir.
  3. Koç’un sloganlarından biri, “Asla kaçırmayın!” Ve yanlarındayken sen de olmayacaksın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
İstanbul evden eve nakliyat izmir dijital ajans dijital pazarlama